Náš tradičný thajský masážny salón sa nachádza v centre Bratislavy, v hlavnom meste Slovenska, kde nájdete pokoj v oblasti relaxácie. Náš profesionálny tím terapeutov jemne uvoľní vaše svaly prostredníctvom profesionálnych techník, čím vám dodá pocit oživenia. Pomôžeme vyrovnať vaše telo a myseľ. Máme viac ako 10 rokov skúseností. Našim poslaním je, aby bol  každý zákazník spokojný s našimi službami. V súčasnosti poskytujeme komplexné služby thajskej masáže, kúpeľov, telových peelingov, ajurvédskej masáže a liečebnej masáže, ktoré sú pre nás charakteristické. Poskytujeme viac ako 10 druhov služieb. Sľubujeme, že sa o vás aj o vaše telo postaráme. Naše certifikáty sme získali z chrámu Wat Po v Bangkoku v najlepšom masážnom salóne sveta.

Niečo o Thajských masážach

Tradičná thajská masáž (Nuat phaen boran - thajsky - นวดแผนโบราณ) je veľmi staré liečiteľské umenie. Korene tejto masáže siahajú do r. 2500 p.n.l. a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Thajská masáž sa väčšinou vykonáva na špeciálnej podložke na zemi
a klient má pohodlné oblečenie. Podstatou thajskej masáže je znalosť energetických dráh v tele (meridiánov) a reflexných bodov na nich umiestnených. Masérka tieto body stláča palcami, pätou, kolenami, predlaktím či dlaňou a jemne pritom manipuluje s telom klienta.
Tým uvoľňuje energiu zablokovanú v meridiánoch a spôsobuje klientovi úľavu od napätia a bolesti. Ide o interaktívne manipulovanie tela pomocou preťahovania a jemného tlaku, ktorý využíva aj prvky akupresúry a jogy. Pomocou rytmickej kompresie, valcovania končatín
a jemného kolísania sa postupne uvoľňuje a správne usporiada energia vo vašom tele.
 
Na masáži je príjemné to, že vaše telo získa pružnosť, premasírujú sa vnútorné orgány, okysličí sa krv a upokojí sa myseľ pričom na rozdiel od cvičenia jogy, všetky pohyby robí za vás masérka, ktorá pri masáži používa svoje lakte, predlaktia, chodidlá a kolená. Pre veľké množstvo techník pomocou ktorých sa naťahujú a ohýbajú vaše kĺby sa thajskej masáži hovorí aj „joga pre lenivých“. Masáž by mala trvať minimálne jednu hodinu. Pre lepšie a dlhšie trvajúce účinky je dvojhodinová masáž, no najlepšie však je  dopriať si trojhodinovú masáž, ktorá vás doslova „nabije“ prívalom energie. Je vhodná nielen pre tých, ktorí tužia po hlbokej relaxácii, uvoľnení stresu a zvýšení pružnosti svojho tela ale tiež aj pre tých, ktorí si chcú udržať alebo zlepšiť svoju kondíciu.